Pujcovny
Mazel Pujcovna lodí a raftu
O nás
Výlety
Lode
Ceník
Rezervace
Fotogalerie
Ubytování
Kontakt
Autodoprava
Půjčujeme dle přání zákazníka - po domluvě
Pujcovny
ˇ
Super výlety na kánoích a raftech Naše půjčovna nabízí několik možností ,jak aktivně strávit Váš volný čas, ať jste na dovolené, výletě s rodinou nebo firemní akci. Horní Vltava: 1. Soumarský Most – Pěkná (16 km, 3–4 hodiny plavby) 2. Soumarský Most – Nová Pec (25 km, 5–6 hodin plavby) 3. Pěkná – Nová Pec (10 km, 2–3 hodiny plavby) 4. Nová Pec – Vyšší Brod (42 km, ? hodin plavby) Z Nové Pece můžete pokračovat dál po Lipně cca 4km do Pihlova,kde máme základnu a kemp s občerstvením.
Dolní Vltava: 1. Vyšší Brod – Rožmberk – Branná – Český Krumlov – Zlatá Koruna -Boršov Možnost jednodenních i vícedenních výletů-záleží jen na Vás,jakou trasu si vyberete:) 1. Výlet na kánoi Národním parkem Šumava, lokalitou Mrtvý luh, podél nejvyšších vrcholů Šumavy na české straně, začíná na Soumarském mostě a končí po 16,5 km v Pěkné. Trasa trvá asi 3–4 hodiny, není fyzicky náročná, zvládne ji i začátečník, proto je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Na své si však přijdou i zkušení vodáci,kteří budou žasnout nad panenskou šumavskou přírodou. Půjčujeme stabilní rodinné kánoe, samozřejmostí je zapůjčení plovacích vest a lodních vaků (vše v ceně). 2. Výlet začínající na Soumarském mostě a končící v Nové Peci Tato trasa je fyzicky náročnější, trvá kolem 5–6 hodin. 3. Výlet začíná v Pěkné a končí po 10 km v Nové Peci. Tato trasa trvá 2–3 hodiny, není fyzicky náročná. 4.Nová Pec – Vyšší Brod Příjezdem do Nové Pece začíná přehradní nádrž Lipno. Zde doporučujeme plavbu přerušit a do Vyššího Brodu Vás můžeme převést našimi auty. 5.Vyšší Brod – Boršov Jde o nejvíce sjížděný úsek Vltavy. Přehradní nádrž Lipno zaručuje splavnost i v době největšího sucha. Ale i v dobách dešťů je stav vody optimálně regulován. Od roku 1997 je Vltava a její okolí v tomto úseku prohlášena za chráněnou krajinnou oblast. Tento úsek lze zvládnout za 3 – 5 dnů. Podél řeky je řada vodáckých tábořišť a hospůdek. Vodácký program můžete zpestřit prohlídkou kláštera ve Vyšším Brodě, hradu Rožmberk, zámku a města Český Krumlov, kláštera Zlatá Koruna a zříceniny Dívčí Kámen. Časy plavby jsou pouze informativní-záleží na stavu vody, Vaší zdatnosti a chuti pádlovat. TĚŠÍME SE NA VÁS AHÓÓÓJ!!!
PŮJČOVNA LODÍ  MAZEL   Jiráskova 216    Horní Planá  382 26 mob.: +420 606 455 524 mazelpl@seznam.cz  www.pujcovna-lodi-mazel.cz