Půjčovna lodí Mazel

Lodě

  • -
  • 20 srpna 2021

Lodě

Pojeďte s námi na výlet po Vltavě nebo na projížďku po Lipně.
Půjčujeme stabilní rodinné kánoe, rafty, mořské kajaky, rybářské pramice, paddleboardy, šlapadla se skluzavkou a veškeré vodácké vybavení.
Zajišťujeme jedno i vícedenní výlety na řece Vltavě.
Nabízíme kompletní servis, včetně dopravy osob a převozu lodí.

Italské šlapadlo

img
Výborné stabilní šlapadlo se skluzavkou pro 4 – 5 osob. Projížďku si užije opravdu celá rodina.

Pramice hliníková

img
S vesly, nebo elektromotorem nebo se spalovacím motorem Mercury 5HP.

Raft

img
V Kempu u Kukačků máme půjčovnu na Lipně, kde půjčujeme gumové nafukovací rafty zn. COLORADO a PULSAR pro 4–6 osob.

Kánoe

img
Půjčujeme stabilní rodinné kánoe. Kánoe Tukan – polyethylénová (plastová) třísedačková kánoe. Kánoe Vltava – laminátová třísedačková kánoe. Jsou velice dobře ovladatelné, tak že je na nich pohodlná plavba. Jejich kapacita je: 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 2 děti kolem 12let. Kánoe Pálava – nafukovací kánoe pro 2–3 osoby.

Mořský kajak

img
V poslední době velice oblíbený sport. V naší půjčovně půjčujeme kajaky Nifty od firmy Delsyk. Jsou velice stabilní a vhodné pro začátečníky. Plavba na těchto kajacích není fyzicky náročná a za krátkou dobu a celkem s malou námahou je možno urazit velkou vzdálenost. Jsou vybaveny kormidlem.

Kajak Mambo

img
Mambo je skutečný všestranný kajak, stabilní, snadno se sním manévruje, je nepotopitelný, snadno se používá. Určitě si ho mimořádně oblíbíte. Loď, která je křížencem úzkého trupu kajaku a surfu se stejně dobře pohybuje na klidné vodní hladině i na velkých mořských vlnách.

Paddleboard

img
Paddleboard je nový trend, který si oblíbili lidé napříč generacemi. Pravděpodobně jste o něm již také slyšeli a možná se jej konečně chystáte i vyzkoušet. Své počátky má na Havaji, kde původně vznikl jako podpora výuky surfingu. Paddleboard je tak oblíbený zejména proto, že se dá provozovat naprosto kdekoliv. Je jedno, zda fouká vítr, nebo nikoliv a je jedno, jestli je Vám dvacet, nebo si užíváte důchodu. Vyrazit můžete jak za adrenalinem, tak se projet v klidu třeba i se svým psem, či si zacvičit jógu na vodní hladině.

Nejnovější příspěvky

img
img
img